Logo Dominos
14.01.2022 2 minuty
czytania

Domino ‘s Pizza Party w Dominium by Domino ‘s

Masz ochotę na fajną zabawę przy pysznej, świeżej i gorącej pizzy? Chcesz spróbować smaków, których nigdy jeszcze nie miałeś okazji skosztować? Lubisz spędzać czas w dobrym towarzystwie i radosnej atmosferze? Wpadnij z przyjaciółmi na Domino’s Pizza Party w Dominium by Domino’s!

Na Domino’s Pizza Party czeka Cię prawdziwa uczta, podczas której możesz korzystać od czwartku do niedzieli z nielimitowanej przyjemności z jedzenia i picia w gronie przyjaciół lub rodziny. Oprócz degustacji pizz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, możesz odkrywać nowe smaki z naszego menu!  Promocja opiera się na zasadzie “jesz bez limitu”. Oznacza to, że płacąc raz możesz bez żadnych ograniczeń jeść tyle, ile masz tylko ochotę, a każdy kawałek pizzy będzie nowym odkryciem.

Wystarczy wygodnie rozgościć się przy stoliku, poinformować obsługę kelnerską o swojej gotowości do biesiadowania i czekać na pyszną, aromatyczną pizzę. A serwować ją będziemy dla Ciebie we wszystkich rodzajach i smakach. 

Aby wziąć udział w Domino’s Party, wystarczy wybrać jeden z dwóch pakietów imprezowych:

👉 29,98 zł/osoba - Domino' s Pizza Party – pizza bez limitu z dolewką lemoniady lub wody

👉 27,98 zł/osoba - Domino' s Pizza Party – pizza bez limitu

W czasie trwania Domino’s Party można zamawiać produkty z regularnej oferty restauracji, takie jak świeże i lekkie sałatki, wyśmienite makarony, przystawki, czy desery.

Baw się razem z nami i odwiedź jeden z poniższych lokali Dominium by Domino’s już od 20 stycznia b.r, a dostarczymy Ci smacznych i niezapomnianych wrażeń!

Akcja trwa:

  • Dominium by Domino’s- Katowice, ul. Staromiejska 12
  • Dominium by Domino’s- Katowice, Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30
  • Dominium by Domino’s- Zabrze, Centrum Handlowe Platan, Pl. Teatralny 12
  • Dominium by Domino’s- Dąbrowa Górnicza, Centrum Handlowe Pogoria, ul. Sobieskiego 6

Szykuje się prawdziwe party! 🍕

Domino's Pizza

banner promo

Skorzystaj z promocji

Zamów