Wielkie otwarcie Domino's w Szczecinie
13.06.2022 2 minuty
czytania

Wielkie otwarcie nowej restauracji sieci Domino’s w Szczecinie

Nowy Domino’s przy ul. Mieszka I to kolejny lokal sieci Domino’s dedykowany naturalnie wszystkim osobom, które łączy jedno- pasja do dobrego jedzenia! W menu tego wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie Szczecina znajdzie się szeroki wybór pizz skomponowanych zawsze ze świeżych, naturalnych składników, soczyste sałatki, aromatyczne przystawki, a także pyszne desery.

Z tej okazji w dniach 27 czerwca -3 lipca br. na Gości będzie czekała specjalna promocja  dostępna przy zamówieniach w dostawie i na miejscu w lokalu:

50% rabatu na wszystkie pizze 

Wszystkich miłośników dobrego jedzenia zapraszamy do Domino’s przez cały tydzień w godz. 11.00-23.00, zaś w weekendy w godz. 11.00-24.00.

Restauracja usytuowana jest w pasażu handlowym Retail Park Mieszka, niedaleko Centrum Handlowego Atrium Molo i Ikea. Wiedząc, że jedzenie na świeżym powietrzu smakuje najlepiej, zachęcamy także do odwiedzenia ogródka, w którym można w miłym otoczeniu spędzić wieczór ze znajomymi lub rodziną, odpocząć po spacerze brzegiem Odry, albo po prostu posiedzieć poza domem.

Jeżeli zaś wolisz zamówić pizzę na wynos, zadzwoń pod nr 222 10 10 10, zamów  na www.dominospizza.pl lub przez aplikację, a nasz kurier szybko dowiezie ją pod wskazany adres.

Posmakuj dobrego życia!

 

 

---------------------------------

Domino’s

Retail Park Mieszka

Mieszka I 63-64

71-011 Szczecin

Impreza z Dominos
Domino' Pizza | przekaski na impreze

Domino's Pizza

Skorzystaj z promocji

Zamów