Wróć

Zamów pizzę z odbiorem osobistym

Podaj adres, a my znajdziemy najbliższy lokal

Domino's w Polsce i na świecie

Domino’s Pizza założona w 1960 r. jest największą siecią pizzerii na świecie i jedną z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych marek, która odnosi sukcesy na ponad 90 rynkach i wciąż się rozwija. Bije rekordy w dostarczaniu pysznej, gorącej pizzy, skomponowanej z najwyższej jakości składników przy zachowaniu najwyższych standardów na każdym etapie jej przygotowania. Na całym świecie ma na swoim koncie ponad 18 300 lokali, zatrudnia ponad 300 000 pracowników i dziennie dostarcza pizzę do ponad 1 000 000 Klientów. Swój sukces zawdzięcza starannemu doborowi dostawców oraz dbałości o każdy szczegół tak, aby Klienci mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem dań.

Pierwszą w Polsce pizzerię Domino’s otworzyliśmy 28 lutego 2011 roku w warszawie przy ul. Bukowińskiej 26c. Od 2021 roku po połączeniu z Dominium Pizza sieć liczy ponad 120 restauracji, a ścisła współpraca obu sieci otworzyła możliwości efektywniejszego wykorzystania wieloletniego doświadczenia na rynku gastronomicznym, wzrostu potencjału do rozwoju i umocnienia pozycji. Tym samym, co najistotniejsze, Klienci mogą się cieszyć bogatszą i zróżnicowaną ofertą menu, możliwością wygodnego dokonywania zamówień dzięki nowoczesnym kanałom sprzedaży oraz szybkim procesem dostawy.

Dlaczego nasza pizza jest wyjątkowa?

W Domino’s wierzymy, że dobre jedzenie to element dobrego życia! Chcemy towarzyszyć Wam w każdym miejscu i o każdej porze, bo wiemy, że smaczna pizza dostarcza pozytywnych emocji i smakowych wrażeń, bez względu na wiek. Chcemy być zawsze blisko Was, abyście czerpali przyjemność,  jaką daje pożywne i dobre jedzenie. Najlepsze zaś może powstać tylko wtedy, kiedy przygotowane jest z dobrej jakości, autentycznych składników. Dlatego do wyrobu naszej pizzy wykorzystujemy wyłącznie świeże, najwyższej jakości dodatki, bo tylko one gwarantują prawdziwy smak. Starannie dobieramy naszych dostawców mąki do ciasta, pomidorów, mięsa i sera – dbamy o każdy szczegół!

W naszym menu znajdziesz naturalnie świeże i smaczne pizze, aromatyczne przystawki, a w menu na miejscu w lokalach z pełną obsługą kelnerską dodatkowo pizze rzymskie, calzone z różnym nadzieniem oraz makarony. Dopełnieniem niezapomnianych wrażeń mogą być rozmaite desery i różnorodne gorące oraz zimne napoje. Do Waszej dyspozycji oddajemy wygodne formy zamówień: online na www.dominospizza.pl, aplikację mobilną oraz ogólnopolski nr Contact Center 22 210 10 10.

Posmakuj dobrego życia!