Konkurs z Santago i Pepsi
04.10.2021 2 minuty
czytania

KONKURS: Zabawa w Suntago z Pepsi oraz Domino’s i Dominium by Domino’s

Wygraj wejściówki dla dwóch osób do Suntago!

Marzy Ci się tropikalny klimat, pełny relaks i świetna zabawa? Konkurs z Pepsi oraz Domino’s i Dominium by Domino’s wystartował! Co tydzień do wygrania mamy dla Was aż 100 biletów dla 2 osób na świetną zabawę w Suntago, największym zadaszonym parku wodnym w Europie!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? To proste! Wystarczy:

  • dokonać zakupu co najmniej jednego Zestawu Promocyjnego w restauracji naszej sieci, złożonego z dowolnego dania oraz dowolnego napoju marki PepsiCo i zachować dowód zakupu.
  • dokonać zgłoszenia do Konkursu poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na www.konkursdominosipepsi.pl
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak wyobrażasz sobie zabawę w Suntago?

.

Nagrody:

Do rozdania mamy dla Was w sumie aż 600 podwójnych całodniowych  voucherów open do parku Suntago, które można wykorzystać we wszystkich strefach tematycznych – Jamango, Relax oraz Saunaria! Park wodny Suntago obejmuje m.in. 18 basenów o łącznej powierzchni 3500 m2, 10 saun oraz 32 zjeżdżalnie wodne o łącznej długości 3 kilometrów. 

Konkurs trwa w dniach od 04.10.2021 roku do 31.10.2021 roku. Szczegóły i regulamin promocji na www.konkursdominosipepsi.pl

Serdecznie zapraszamy! Wielkie emocje gwarantowane!

Konkurs z Santago i Pepsi

Domino's Pizza

Skorzystaj z promocji

Zamów