Pizza w dostawie | Domino's Pizza
11.10.2021 4 minuty
czytania

Sytuacje, w których pizza może okazać się wybawieniem

Jedną z najpopularniejszych potraw na całym świecie jest oczywiście pizza. Smaczna, chrupiąca, z różnorodnymi składnikami na wierzchu – każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy ją przygotować samodzielnie lub zamówić w pizzerii, z dowozem do domu pod same drzwi.

Zwłaszcza to ostatnie rozwiązanie przydaje się jako ratunek w wielu życiowych sytuacjach, kiedy potrzebujemy smacznego, a zarazem szybkiego w przygotowaniu posiłku. Kiedy pizza na zamówienie może okazać się wybawieniem? Oto kilka najczęściej wymienianych okoliczności.

1. Niezapowiedziani goście

Każdy z nas z pewnością nie raz doświadczył w swoim życiu sytuacji, kiedy popołudniu lub wieczorem wpadają do nas niezapowiedziani goście. Czasem jest to szybka kawa, a czasem wizyta przeciąga się do późnych godzin wieczornych. Wtedy oczywiście wypada uraczyć gości posiłkiem. Jednak co zrobić, kiedy nasza lodówka świeci pustkami albo znajdujące się w niej produkty nie pozwalają na przygotowanie szybkiego jedzenia dla gości? Najprostsze rozwiązania czasem okazują się najlepsze, a więc – zamów pizzę! W zależności od tego kogo gościsz, możesz albo samodzielnie wybrać dodatki, które się na niej znajdą, albo pozwolić im wytypować ich ulubione składniki. W większości przypadków na realizację zamówienia nie trzeba czekać długo, a zaoszczędzony czas możemy spędzić na spokojnych pogaduchach z przyjaciółmi czy rodziną. Jeżeli jednak pizza wydaje Ci się oklepanym pomysłem, możesz postawić na szybkie pomysły na kolację, do których inspiracje znajdziesz tutaj.

2. Przeziębienie

Wielkimi krokami zbliża się do nas okres jesienno-zimowy, a wraz z nim sezon przeziębień i zwiększonej liczby zachorowań. Większość z nas, gdy dopada nas przeziębienie, nie ma sił ani ochoty na przebywanie w kuchni i czasochłonne przygotowywanie posiłków. By w spokoju móc zregenerować się pozostając w łóżku, a jednocześnie „nie umrzeć z głodu”, można posiłkować się pizzą, sałatką z mnóstwem cennych witamin lub innym daniem zamówionym z dostawą do domu.

3. Odwiedziny teściów

Teściowa wpadła z niezapowiedzianą wizytą, a Ty nie masz czym jej uraczyć? Zamiast biec na szybko do pobliskiego sklepu w poszukiwaniu inspiracji lub rwać włosy z głowy, zamów po prostu coś pysznego z dowozem do domu. Zamówienie bez problemu złożysz telefonicznie lub online, a większość restauracji oferujących dostawy zapewnia obecnie możliwość płacenia kartą. Może to być zarówno pizza, jak i sałatki czy inne zestawy obiadowe, wszak najważniejsze jest, żeby teściowie byli zadowoleni.

Domino's Pizza wybawieniem

4. Wizyta przyjaciółki

Przyjaciółka właśnie rozstała się z partnerem i potrzebuje wypłakać się w Twoje ramię? A może po prostu wpadła na plotki, które jak zwykle przeciągnęły się o kilka godzin? Nie od dzisiaj wiadomo, że z pełnym żołądkiem o wiele lepiej się rozmawia, dlatego by uniknąć gotowania i w pełni skupić się na rozmowie, zamów pizzę! To uniwersalne rozwiązanie, nawet w sytuacji, kiedy koleżanka jest wegetarianką, bowiem w pizzeriach dostępne są również pizze wegetariańskie. Co może znaleźć się na takiej bezmięsnej wersji pizzy i czy jest ona dobra dla naszego organizmu? Sprawdź tutaj.

5. Brak chęci na gotowanie

Za Tobą intensywny dzień? W ferworze obowiązków łatwo zapomnieć o zdrowym żywieniu, a lodówka świeci pustkami, bo przecież zapomniałeś zrobić zakupy. Często zdarza się też, że po prostu po całym, ciężkim dniu pracy nie mamy sił ani ochoty na gotowanie. W takiej sytuacji wygodnym i jednocześnie pysznym rozwiązaniem jest pizza na zamówienie. W kilka minut wybierzesz odpowiednie dodatki i jedyne co pozostaje, to czekać aż dostawca zadzwoni do drzwi.

6. Przedwczesny powrót męża z delegacji

Mąż miał wrócić z delegacji dopiero jutro, a tu wieczorem nagle pojawia się w drzwiach, mówiąc że umiera z głodu? Oczywiście takie sytuacje nie są zbyt częste, jednak z pewnością nie raz okazało się, że nie zdążyłaś przygotować obiadu zanim głodny mąż lub partner wrócił do domu. Jak wiadomo, „głodny Polak to zły Polak”, dlatego zamiast narażać się na jego niezadowolenie, lepiej zamów pizzę, która na stole pojawi się już w kilkanaście minut, wybierając jego ulubione dodatki.

Pizza z dowozem – ratunek w wielu sytuacjach

Umówiłaś się z koleżankami na wieczór przy winie, ale zapomniałaś przygotować coś do jedzenia? A może koledzy wpadli na mecz, na który czekaliście od dawna i z pewnością zgłodnieją w trakcie? Bez względu na to czy chodzi o spotkanie z przyjaciółmi, czy inne okazje, uniwersalnym rozwiązaniem tego typu problemów jest pizza. Jak zamówić pizzę z dostawą do domu? W przypadku sieci pizzerii Domino’s można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem strony internetowej, dzięki czemu zamówienia realizowane są w zaskakująco szybkim tempie. Co więcej, Domino's to także liczne promocje, które bez względu na wartość zamówienia pozwalają na dodatkowe oszczędności. Warto przekonać się o tym samemu!

Pizza Margherita  | Domino's Pizza
Domino' Pizza | przekaski na impreze
Frytki z polędwiczkami | Domino's Pizza

Domino's Pizza

Skorzystaj z promocji

Zamów